Contact & inschrijvingen.

We zijn áltijd bereikbaar.

Heb je een vraag?

Je vindt niet alle informatie terug op de website? Dan kan je een vraag stellen via onderstaand contactformulier.

Het contactformulier wordt niet gebruikt om je af te melden.
Afmeldingen via deze weg kunnen niet tijdig verwerkt worden.
Gelieve dan ook je afwezigheid door te geven aan het secretariaat van de betreffende afdeling en met de nodige attesten.

Online (her)inschrijven

Vanaf 1 juni t.e.m. 30 september 2024 kan je je online (her)inschrijven.
Let wel, inschrijven vanaf 1 oktober 2024 is niet meer mogelijk.

Hoeveel kost een opleiding?
Bekijk hieronder het overzicht van de inschrijvingsbedragen:

Waarvoor kan je je inschrijven?
Je kan je inschrijven voor:

  • 1 domein: Muziek óf Woordkunst-Drama óf Beeldende & Audiovisuele kunsten
  • 2 domeinen: Muziek én Woordkunst-Drama / Muziek én Beeldende & Audiovisuele kunsten / Woordkunst-Drama én Beeldende & Audiovisuele kunsten
  • 3 domeinen: Muziek én Woordkunst-Drama én Beeldende & Audiovisuele kunsten

Hoe inschrijven?
Klik op onderstaande link en volg de instructies:

Een overzicht

Leerkrachten & afdelingen

Algemene vraag?

Administratie

VANDECAETSBEEK John

Directeur

MERTENS Johan

Beleidscoördinator

FRANTZEN Anita

Secretariaat

PALETTA Vanessa

Dossierbeheerder

BOSSERS Sabine

Toezicht Maaseik

FLIPKENS Lies

Toezicht Neeroeteren

SWENTERS Lisette

Toezicht Opoeteren

NIES Tinne

Toezicht Kinrooi

WYNANTS An

Coördinator Bree

VAN DEN BREKEL Nannet

Toezicht Bree

Leerkrachten Muziek

AENDEKERK Monique

Piano

AWOUTERS Michel

Viool / Altviool / Groepsmusiceren

BECKERS Jeroen

Muziekatelier / Altviool / Viool / MG / Koor

BEETS Tom

Blokfluit / Groepsmusiceren

BLEUKX Ann

Pianobegeleiding

BOONEN Frank

Koper / Coördinatie / Samen Schoolmaken

APPERMONT Renaat

Muziekatelier

CORNELIS Veerle

Muziektheorie

CORSTJENS Tom

Gitaar / Groepsmusiceren / Begeleidingspraktijk

CUYPERS Danny

Saxofoon / Groepsmusiceren

DAENEN Patrick

Piano / Groepsmusiceren / Pianobegeleiding

DEMANDT Ralf

Gitaar / Groepsmusiceren

DUPONT Katrien

Contrabas

FOLLON Jeroen

Begeleidingspraktijk / Orgel / Klavierklas

FRANSSEN Pieter

Slagwerk / Groepsmusiceren

GIELEN Hilde

Dwarsfluit / Groepsmusiceren / Taakklas

GOFFIN Huguette

Klarinet / Saxofoon / Groepsmusiceren

GYS Els

Academie mini

HENKENS Veerle

Zang / Groepsmusiceren

HUYSENTRUYT Fien

Groepsmusiceren

KERKHOFS Gunther

Koper / Groepsmusiceren

KOCH Bert

Begeleidingspraktijk / Pianobegeleiding

MACHIELS Mike

Slagwerk / Muziekproductie

MACHON Roel

Cello

MAGGEN Bert

Gitaar / Groepsmusiceren

MEURIS Greetje

Muziekatelier

OPSTEYN Pieter

Fagot

RAMAEKERS Monique

Muziekatelier

SCHEPERS Liesbeth

Zang

SCHROOTEN Dorien

Hobo / Groepsmusiceren / Coördinatie

SMOLDERS Linda

Accordeon / Groepsmusiceren

TAVORMINA Sonja

Harp / Groepsmusiceren

THEUNISSEN Rik

Piano

TIMMERMANS Bart

Gitaar / Groepsmusiceren

VANDECAETSBEEK Jasmijn

Atelier

WILLEMS Joke

Muziekatelier / Klarinet / Saxofoon / Taakklas

ZOONS Emma

Gitaar / Groepsmusiceren / Atelier

AERTS Tanguy

Koper

GOLDBERG Anastasia

Groepsmusiceren

VAN DUN Roosje

Muziekatelier

Leerkrachten Woord

CONAERT Nathalie

Woordkunst-Drama

RIJKS Maaike

Woordkunst-Drama

Leerkrachten Beeldende Kunst

BRAECKMAN Eveline

Beeldende & Audiovisuele kunsten

Chris Vosters

Beeldende & Audiovisuele kunsten

INDEHERBERGE Liesbeth

Beeldende & Audiovisuele kunsten

OP 'T EYNDT Eva

Beeldende & Audiovisuele kunsten

RAMAEKERS Renee

Beeldende & Audiovisuele kunsten

Leerkrachten Dans

SEGERS Nadja

Dans

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief.

En blijf op de hoogte van al onze opleidingen en nieuws.